משלוח פרחים לכל מטרה

אוג 29
משלוח פרחים לכל מטרה

פרחים לכל מטרה

פרחים הם המתנה האולטימטיבית. שי שהעניק לנו הטבע. ביופיים ובניחוחותיהם הם מרחיבים את הלב ומשמחים את המקבל והשולח כאחד. אנשים נוהגים להזמין ולשלוח פרחים למגוון רחב של אירועים ולרגל נקודות ציון בחיים. בין השאר: לידה, יום הולדת, יום נישואין, מעבר דירה, חגים, במעמד פרידה, כאות תודה ועוד ועוד.  

ישנם אירועים חגיגיים ומיוחדים שנהוג להזמין לקראתם פרחים, כמו חתונה – מקישוט הרכב, דרך זר כלה ועד לעיצוב סידורים למרכזֵי שולחן באירוע; זרי פרחים וסידורים למסיבות בר ובת מצווה, שבתות חתן ובריתוֹת; עיצובים בפרחים לכנסים; זר לראש ליום הולדת והרשימה ארוכה...

כדי לקלוע בול – כוונו אותנו למטרה!

בבחירת זר פרחים, בין אם מתוך הזרים הקטלוגיים שתמונותיהם מוצגות באתר ובין בעיצוב עצמי, אנו ממליצים להתמקד באירוע שלשמוֹ אתם מזמינים את הפרחים ובמטרת ההזמנה. מגוון שיקולים משמשים אותנו בבחירת הפרחים לזר ובהרכבתו, בהם: התאמה מבחינת צבעים; סוג הפרח; גובה הזר או הסידור; פרחים לפי עונת השנה ועוד. כאשר יהיה בידינו מֵרב המידע נוכל לכוון אתכם לזר המתאים ביותר עבור צורכיכם.

בהיבט הגוונים למשל, למקרה של מחלה יתאים זר ורוד או זר בגווני פסטל. להצעת נישואין ואירוע רומנטי אחר יתאימו פרחים בגווני אדום המדגישים אינטימיוּת ומחול חיזור. לימי נישואין, זרי כלה וחגים יוכל להתאים זר בגווני לבן-סגול, אפשרי לשלֵּב בו גם ורוד. גוונים אלה משְׁרים תחושה של מלכוּת וחגיגיוּת.
מבחינת סוג הפרח, ורדים אדומים יתאימו להצעה רומנטית, ציון יום השנה לחברוּת וכדומה. חמניות יתאימו לאמירת תודה, איחולי ברכה והצלחה או לאירוע חנוכת בית.

נשמח להכין עבורכם גם סידורי פרחים על ספוג בעיצוב עשיר ודקורטיבי המתאימים לשולחן חג, או במסגרת תכנון אירוע – אז נתחשב בגודל החלל, הצורך בזר גבוה או בכמה זרים נמוכים ועוד.

לכן, כאשר אתם מִתְקשרים לחנותנו או מזמינים דרך אתר האינטרט שלנו, חשוב שתציינו מהי מטרת הזר, למי הוא מיועד, התקציב העומד לרשותכם, העדפותיו וטעמו של מקבל הזר מבחינת סוג הפרחים וגווניהם וכל מידע אחר שאתם סבורים שיסייע לנו בבחירת מה שמתאים ביותר עבורכם.
אנו ממליצים לבצע הזמנה של זר או סידור לפחות יומיים לפני האירוע, ובתקופות חגים אף להקדים.

ליבלובים – פרחים למי שאוהבים

ליבלובים, חנות הפרחים היחידה באזור רמת הגולן זה 30 שנה, תשמח לשרת אתכם באדיבות ובמקצועיוּת, להתאים את עצמה למבוקשכם, ללוות ולייעץ בתהליך בחירת הזר. עם לקוחותינו נמנים: יישובים במועצה האזורית גולן, ישיבות תיכוניות ובתי מדרש, מתנ"סים, המועצה עצמה – עיצוב שולחן חג ואירועים שונים, עיצובים בהזמנה לחדרי אירוח ולצימרים באזור – קישוט בבלונים, ורדים וכיד הדמיון הטובה עליכם.

לזרי הפרחים ולסידורים שאנו מציעים תוכלו לצרף מבֵּין מגוון המוצרים המשלימים שלנו: אגרטלים, בלונים, שוקולדים, יינות, דובים ועוד, שיעשירו את המשלוח וישמחו את מקבלו.

 

ליבלובים – זרים שמעוצבים באהבה ובמחשבה
 להזמנות התקשרו: 04-6850890 או 050-6787208

כתבות נוספות

הזמנת משלוח פרחים אונליין

הזמנת משלוח פרחים אונליין

29 אוג
הזמנת פרחים אונליין הזמנת פרחים מעולם לא הייתה קלה ונוחה יותר! אתר ליבלובים מציע לכם מגוון רחב של זרי פרחים וסידורים מעוצבים, בלחיצת כפתור. ...
המדריך המלא לטיפול בפרחים

המדריך המלא לטיפול בפרחים

29 אוג
המדריך המלא לטיפול בפרחים פרחים מתבלטים ביופיים, תורמים לעיצוב האווירה ומשׁרים אור ורוגע. אולם, טיפול בלתי נכון בהם עשוי להביא לכך שלא נזכה לי...
משלוחי פרחים ברמת הגולן

משלוחי פרחים ברמת הגולן

29 אוג
משלוחי פרחים בקצרין וברמת הגולן כאשר מחפשים משלוח פרחים באזור קצרין ורמת הגולן, הכתובת הבלעדית היא ליבלובים! ליבלובים, חנות הפרחים היחידה ברמת ...